0850 888 0 500
0850 888 0 500
Hemen Online Fiyat Al ve Taksitli Öde

Online hizmetlerimiz ile 7/24 fiyat alabilirsiniz.

AKSigorta


AKSigorta BamBaşka.

1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 650 çalışan, 3000 bağımsız acente, 800’e yakın Akbank şubesi, 69 broker ve 6000'e yakın anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

 Aksigorta, Sabancı Holding ve Belçikalı Ageas’ın ortaklığının ardından marka bilinirliğini ve değerini her geçen gün daha da artırmakta; sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmayı ve büyümesini devam ettirerek pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Gelişen teknolojiyi ve dijitalleşmenin gücünü de sürdürülebilir büyüme hedeflerine entegre eden Aksigorta, sektördeki lider konumunu korumakta ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Tecrübesini, bilgisini, imkânlarını, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların, aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanmaktadır. Ana hissedarları %36 oranla H.Ö. Sabancı Holding ve %36 oranla Ageas Insurance International N.V. olan Aksigorta’nın hisseleri AKGRT sembolü ile BIST Ulusal Pazarı’nda işlem görmektedir.

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda, faaliyet göstermiş olduğumuz sigortacılık alanında yayınlanmış ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uyum sağlayacak şekilde, acentelerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte, sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmayı ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmekteyiz.

AKSİGORTA ANLAŞMALI ARAÇ SERVİSLERİNE ulaşmak için tıklayınızAksigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Sigorta poliçenizin kapsamına ve limitlerine göre değişmek üzere, aracınızın Aksigorta ile anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları yine sigorta şirketiniz Aksigorta tarafından ödenir.

Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yapılarak zaman kaybı önlenir. Ak sigorta anlaşmalı servisler listesine içeriğimizden ulaşabilirsiniz. 

Hasar anında yapmanız gerekenleri eksiksizce bilmeniz, anlaşmalı araç servisleri ve sigorta şirketinizle yapacağınız işlemlerinde herhangi bir problemle karşılaşmamanız adına çok önemlidir. 

Hasar İhbarı Sonrasındaki İşlemler

Sigortalı, yalnızca hasar ihbarında bulunur. Sigorta şirketinin onayı sonrası anlaşmalı servis tamir işlemine başlar ve tamir sonrası masrafları sigorta şirketi tarafından anlaşmalı servise ödenir.

Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir. Ayrıca sigorta şirketi anlaşmalı servislerde değişikliğe, yeni eklemelere gidebilir. Bu yüzden sigorta şirketinin güncel anlaşmalı araç servisleri listesi incelenmelidir.

Aksigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde

Anlaşmalı Araç Servisleri

Anlaşmalı Oto Cam Servisleri

Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri

bulunmaktadır.


AKSİGORTA ANLAŞMALI SAĞLIK KURUMLARINA ulaşmak için tıklayınızAksigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedaviler için özel sağlık sigortası poliçenizin türüne göre ve poliçe kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınız sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenir.

Sigorta şirketleri, anlaşmalı sağlık kurumları listesini haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutarlar. Bu nedenle sağlık hizmeti almak için herhangi bir kuruma başvurmadan önce listeden sigorta anlaşmalı hastane, sigorta anlaşmalı doktor, tanı veya tıp merkezlerini güncel listeden kontrol edin ve seçtiğiniz kurumu telefon ile arayarak randevu alın.

Özel sağlık sigortası sorgulama ile Aksigorta'dan istediğiniz teminatları kapsayan sağlık poliçesine, Sigortam.net güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Aksigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Kuruluşları

 • Doktor
 • Hastane
 • Tıp Merkezleri
 • Poliklinik
 • Laboratuvar
 • Görüntüleme Merkezi
 • Eczane
 • Evde Bakım Merkezi
 • FTR Merkezi


 • 444 27 27
 • bilgi@aksigorta.com.tr
 • Poligon Cad.Buyaka 2 Sitesi No:8 Kule:1,Kat 0-6 Ümraniye 34771 İstanbul Türkiye
Fiyat Al
Instagram Whatsapp Youtube