0850 888 0 500
0850 888 0 500
Hemen Online Fiyat Al ve Taksitli Öde

Online hizmetlerimiz ile 7/24 fiyat alabilirsiniz.

Sizin İçin Çalışıyoruz..

Kasko
Sigortası

Bilgilerini gir, fiyatı gör, anında satın al.

Kullanıcı Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.

Kasko Sigortası

Trafik sigortası, sigorta poliçesinde belirtilen motorlu aracın bir kaza neticesinde 3. Şahıs araçlarına veya 3. Şahısların kendilerine verebileceği zararlar için sigortalıyı belirli limitlerle teminat altına alan zorunlu sigortadır. Her gün aracınızla trafiğe çıktığınızda birçok risk de beraberinde gelir. Herhangi bir hasar anında karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere karşı Sompo Trafik Sigortası yanınızda. Genişletilmiş kapsamıyla sunulan trafik sigortası hizmetini size özel fırsatlarla yaptırarak anında uygun fiyatla kendinizi ve sevdiklerinizi kredi kartına peşin fiyatına taksitle sigorta altına alabilirsiniz.

ÜRÜN AVANTAJLARI

  • Trafik Sigortası yalnızca karşı tarafın hasarını karşılamakla kalmıyor, trafiğe çıktığınız anda otomobilinizde bulunan kişiler için vefat ve sürekli sakatlık hallerini ve 3. şahıslara vereceğiniz zararları da (zorunlu trafik poliçe limitlerini aşan kısımlar) kapsıyor.
  • Trafik Sigortası teklifine dâhil edilen İhtiyari Mali Sorumluluk ile Zorunlu Trafik Sigortası'nda belirlenen limitten daha yüksek bir hakka sahip oluyorsunuz.
  • Trafik Sigortası İnternet Sigortacılığına özel kampanyalardan faydalanabilir, dilediğinizde anında online teklif alabilir, poliçe yenileme dönemi fırsatlarından yararlanabilir ve tek tıkla sigortanızı online satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Sigorta Şirketlerini Kolayca Karşılaştır

  • En Ucuz Fiyat Garantisi
  • 20 Şirketten Teklif
  • 3 Dakikada Poliçe
Fiyat Al
Instagram Whatsapp Youtube